HABER POSTASI

Mail listemize Katılın Yeniliklerden, Eğitimlerden Haberdar Olun


:: İLGİLİ LİNKLER ::

 

 

 

 

 

 

 

 


:: KADROMUZ ::

Kaliteport Çalışanları

 


Tahir Nadi GÜNAL

1968 Yılında K.Maraş doğumlu olan T.Nadi Günal 1986 yılında Maçka Teknik-Elektrik bölümünden, 1992 yılında A.Ü.İktisat fakültesi İktisat bölümünde eğitim aldıktan sonra 2,5 yıl NETAŞ A.Ş. bünyesinde çalışmıştır.
Askerlik sonrası ofis otomasyonları ve yapısal kablolama konularında kendi şirketinde 7 yıl satış ve teknik destek konularında değişik sektörlere hizmet vermiştir. 1996 yılında profesyonel yönetici olarak bir Alman firmasında Satış Sonrası Hizmetler Md.olarak iş yaşamına devam etmiştir. Bu dönem içerisinde firmanın ve tedarikçilerinin TSE, CE ve San.Bakanlığı işlemleri, Kalite ve marka-patent işlemlerini yürütmüştür. TSE Standard hazırlık gruplarında ve TSE kalite kampusü test düzeneklerinin oluşturulma çalışmalarında ve HYB faaliyetlerinde bulunmuştur.
ERP-Kurumsal kaynak planlaması implementasyon grubunda aktif rol almış ve hizmet sektörüne yönelik yazılım faaliyetlerinde bulunmuştur.
Bu zaman zarfında İstanbul’da yayın yapan yerel değişik gazete ve dergilerde reklam-tanıtım işleri ve köşe yazarlığı yapmıştır.

Bugüne kadar birçok Kalite organizasyonlarında ve eğitimlerinde katılımcı, konuşmacı ve denetçi olarak yer almıştır.
Istanbul Adli Yargi Ilk Derece Mahkemeleri bilirkisisi ve Fahri Trafik Müfettisidir.
MMG, İTO üyesi ,ADILDER Kurucu üyesi ve Satış Sonrası Hizmetler Derneği kurucu yönetim kurulu üyesi olan Günal, Kaliteport Danışmanlık Ltd. Şti. faaliyet alanındaki tüm konularda sorumlu Şirket Müdürü, denetçi ve danışman olarak görevini sürdürmektedir.

 

 

Av.Emine Artar ELTUTAN

Ankara Üniversitesi Hukuk Fakültesi mezunu olup, 2000 yılında İstanbul Barosu’na 23952 sicil numarasıyla kaydolmuştur. Çeşitli şirketlerde hukuk müşaviri olarak çalışmış ve hali hazırda danışmanlık hizmetini sürdürmektedir. İngilizce bilmektedir. Çalışma alanları Aile Hukuku, Sigorta Hukuku,  Gayrimenkul Hukuku, İş Hukuku, Şirketler ve Ticaret Hukuku, Marka ve Patent Hukuku ve İcra Hukukudur. TPE nezdinde marka vekilidir.

 

 

 

 

Gülgün Ballı

Kalite Port Beylikdüzü Şube Müdürü Gülgün BALLI Ankara doğumludur. Ankara Deneme Lisesi ve Gazi Üniversitesi Mezunudur. Daha sonra Brısbane Thecnical collage de lisans üstü eğimi yapmıştır. Ayrıca TSE ve EFQM (Mükemmelik Modeli,  Toplam Kalite Yönetimi ) de 5 yıllık bir Kalite Uzmanlık eğitimi görmüş olup ISO 9000 programlarında eğitmen sistem kurucu, EFQM konularında da Uluslararası Denetçi ve Baş Denetçi olmuştur.

20 yıllık eğitimci olan Gülgün Ballı İzmir Valiliği İl Kalite Yönetim Koordinatörü olarak 8 yıl görev yapmıştır. Kal-Der e bağlı olarak ta 2 yıl Ege Bölgesi Ulusal Kalite Hareketi Liderliği görevini yapmıştır. Toplam Kalite Yönetimi ve ISO 9000 konularında
Özel Sektör ve Kamu Kuruluşlarında çok kapsamlı çalışmalar yapmıştır. Üretim ve Hizmette Kalite konularında uzman olan arkadaşımız, sistem kurucu, eğitmen, denetçi ve baş denetçi olarak Beylikdüzü Şube Müdürümüz olarak çalışmalarını sürdürmektedir.

 Merve Dogru

 1984 dogumlu olan Merve Dogru, 2011 yilinda yüksek lisans derecesinde Istanbul Üniversitesi Insan Kaynaklari Bölümünden mezun olmustur. 9 yil ambalaj sektöründe ISO 9001 Kalite Yönetim Sistemi, ISO 14001 Çevre Yönetim Sistemi, Ohsas 18001 Is Güvenligi Sistemi gibi yönetim sistemlerinin kurulmasi ve sürekliliginin saglanmasi konularinda çalismalar yapmistir. Bu sistemlere ek olarak Insan Kaynaklari alaninda uzman olarak görevine devam etmektedir. Bugüne kadar yukaridaki konular ile ilgili birçok organizasyonda ve egitimde katilimci ve konusmaci olarak yer almistir.Kaliteport bünyesinde eğitim sorumlusu ve sistem danışmanı olarak çalışmaktadır.

 

 

Ece Şişik

Stajyer Danışman

30.09.1989 İstanbul doğumlu olan Ece Şişik orta ve lise öğrenimini Saint Michael Fransız lisesinde tamamlamıştır.

2008-2009 Koç Üniversitesi Gönüllüleri külübü üyeliginden sonra,

2009-2010 Koç Üniversitesi Gönüllüleri Başkan yardımcılığı da yapmistir.

Koç Üniversitesi Kimya Biyoloji Mühendisliğinden basari ile mezun olmustur.

İngilizce ve Fransızca bilmektedir.Ng Grup Bünyesinde Stajyer Kalite Danışmanı olarak görev yapmaktadır

Kürşat TULGAR

05.01.1981 Şişli/İstanbul doğumlu olan Kürşat TULGAR; ilk,orta ve lise öğrenimini İstanbulda tamamladı.Kaliteport'ta Kalite ve Hizmet alanlarında eğitimler almış olup , şu an NG Grup Danışmanlık ve Müh.San.Tic.Ltd.Şti'nde Mali ve İdari işler sorumlusu olarak kariyer hayatına devam etmektedir.


 


 

Dr.Murat GÜNAL

Endüstri Mühendisligi lisans egitimini tamamladiktan sonra Lancaster Üniversitesi/Ingiltere’de 2000 yilinda Yöneylem Arastirmasi alaninda yüksek lisans egitimini tamamladi. Yöneylem Arastirmasi, yönetimde daha iyi karar vermek amaciyla analitik yöntemlerin kullanilmasidir. Yüksek lisans tezi olarak Ingiltere’deki dijital eglence ve medya platformu olan NTL’in çagri merkezleri için simülasyon modelleri gelistirmistir. Bu modeller kullanilarak Ntl’in cagri merkezlerindeki operatör planlamasi yapilmistir. Yüksek lisansindan sonra Deniz Kuvvetleri’nde Karar Destek Daire Baskanliginda görev almis, askeri karar problemleri ve çözümleri üzerinde çalismistir. 2004 yilinda doktora egitimi için yine Lancaster Üniversitesi’ne gitmis ve 2008 yilinda PhD ünvani ile Yöneylem Arastirmasi doktora egitimini tamamlamistir. Doktora egitimi kapsaminda hastane süreçlerinin simülasyonu üzerinde çalismis, Ingiltere Ulusak Saglik Hizmeti (National Health Service-NHS) hastanelerinde performans yönetimi ve hasta bekleme zamanlari konularinda arastirmalar ve uygulamalar yapmistir. Tedarik zinciri, lojistik, saglik ve hizmet sektöründe danismanlik yapmaktadir. Benzetim konusunda bir çeviri kitabi, çok sayida akademik dergi ve ulusal/uluslararasi konferanslarda makaleleri yayinlanmistir.Deniz Harp Okulunda öğretim görevlisi ve Kaliteport danışmanlıkta yönetim danışmanı olarak grubumuzda yer almaktadır.

Tuğba AYGÜL

02.06.1987 Yozgat doğumlu olan Tuğba Aygül Üvet orta ve lise öğrenimini Yozgat ve Ankara'da tamamlamıştır.Öğrenim hayatı devam etmektedir.Ayrıca M.E.B.'e bağlı kurumlarda bir çok eğitime katılmış, müşteri hizmetleri konusunda ISO 10002 Müşteri şikayetleri ve yönetimi eğitimi almıştır.

ISO9001, ISO14001 ve OHSAS Eğitimleri almış olup iç tetkikçi sertifikalarına sahiptir.Kaliteport danışmanlık şirketinde Müşteri hizmetleri ve belgelendirme sorumlusu olarak çalışmaktadır.

 

 

Bünyamin GÜNAL

1944 K.Maraş doğumlu. Yüksek öğrenimini İstanbul Gazetecilik Yüksek Okulunda tamamladı. Türkiye ve Ortadoğu Amme İdaresi Enstitüsünde Kamu Yönetimi Mastırı yaptı, M.E.B. yabancı diller okulunda İngilizce ve Harp Akademileri Komutanlığı Milli Güvenlik Akademisinde üst düzey yönetici eğitimi aldı.Trabzon, Ankara, İstanbul İL Özel İdare Müdürlüğü yaptı. Devlet Planlama Teşkilatında Mahalli İdareler Komisyonunda çalıştı. 1994-1999 döneminde İstanbul Büyükşehir Belediye Meclis Üyeliği ve Meclis Başkanlığı yaptı. İstanbul da Adalar, Eminönü, Bakırköy, Maltepe, Şişli belediyelerinde başkan müşaviri olarak çalıştı. İstanbul Boğaziçi Elektrik A.Ş.’de denetçi, Vakıflar Genel Müdürlüğünde İdare Meclisi Üyesi, Vakıf bank Sermaye Ortaklığı A.Ş.’de denetçi, İstanbul İSKİ’de denetçi görevlerinde bulundu.Tahran(İran), Paris(Fransa), Lizbon(Portekiz) yerel yönetimlerinde incelemelerde bulundu. Belediye ve İL Özel İdareleri konusunda yayınlanmış 5 eseri var. .2005 yılı itibari ile Kaliteport danışmanlıkta yönetim danışmanı olarak grubumuzda yer almaktadır.

 

Burak GÜNAL

1971 K.Maraş doğumlu. İstanbul İngiliz Lisesi (Nişantaşı Anadolu Lisesi) ve daha sonrasında Bilkent Üniversitesi Endüstri Mühendisliği Bölümü mezunudur. Yapı ve Kredi Bankasında uzman olarak çalıştı. Alman ortaklı bir gıda firmasının, Adana fabrikasında 8 yıl Genel Müdürlük yapmıştır.2005 yılı itibari ile Kaliteport danışmanlık Akdeniz Bölge Müdürü olarak grubumuzda yer almaktadır.